Zostań partnerem akademii growpapa

Wyszkoleni sprzedawcy czekają na oferty pracy

Każdy z kandydatów przeszedł intensywny program rozwojowy i został certyfikowanym absolwentem Akademii GrowPapa

Instruktor

Nazywam się Kacper Kostrzewa. Obecnie pracuję jako Chief Revenue Officer w Scanye (18 najszybciej rosnącej firmie w Europie Środkowej wg. Deloitte) oraz Moniti.app.

Zajmuję się skalowaniem sprzedaży w firmach odpowiadając za marketing, sprzedaż oraz obsługę klienta. Swoje doświadczenie zbierałem w branży FMCG (Pepsi), nieruchomości (Metrohouse, Dolcan) oraz IT (Eurocert, Conversion, Scanye).

Budowałem swoje zespoły sprzedaży od 0. Sprzedawcy, których szkoliłem są dzisiaj dyrektorami sprzedaży w firmach (Leanpassion, Moniti, KidsView) lub pracują na seniorskich stanowiskach (Let’s Automate, CUX.IO).

Opracowałem autorski Framework GrowPapa, który pozwala w prosty i unikalny sposób zrozumieć sprzedaż.

Co potrafią kandydaci?

Stworzyć własny proces sprzedaży

Warunkiem zaliczenia Akademii jest stworzenie od podstaw własnego procesu sprzedaży. Nie chodzi o to, aby wkuł coś na blachę i zaliczył. Chodzi o to, aby zrozumiał jak myśleć – dzięki temu poradzisz sobie w dowolnej pracy.

Domykać sprzedaż bez wciskania

Bo prawdziwa sprzedaż zaczyna się wtedy, kiedy klient mówi „muszę się zastanowić”. Kandydaci potrafią docierać do prawdziwych wątpliwości klienta, mając skuteczność lepszą niż 80% sprzedawców na rynku.

Generować leady outbound

Dobry sprzedawca nie czeka na leady z marketingu. Potrafi sam generować sprzedaż za pomocą cold calli i cold maili. Taki pracownik jest nieoceniony dla firmy. Uczymy nowoczesnego prospectingu.

Badać potrzeby i kwalifikować klientów

Potrafią kwalifikować i badać potrzeby klientów, aby sprzedawać do tych, którzy realnie potrzebują Twojego produktu oraz dobierać właściwe argumenty sprzedażowe.

Budować potrzebę zakupową

Budowanie potrzeby to nie jest argumentowanie i przekonywanie klienta. To umiejętność zadawania właściwych pytań, aby klient sam chciał kupić. To bezcenna umiejętność w arsenale sprzedawcy.

Sprawnie prezentować ofertę

Prezentowanie i argumentacja muszą być oparte o opowiadanie historii. Historii z którymi Twój klient może się utożsamić. Uczymy tworzyć i opowiadać historie, które będą przekonywać klientów lepiej niż argumenty. 

Wsparcie po rekrutacji

Kandydaci otrzymują wsparcie społeczności oraz instruktorów Growpapa po ukończonej Akademii. Chcemy, aby jak najszybciej zaczęli generować wyniki w Twojej firmie.

Opcja 1

Kandydaci z rynku

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, by przeprowadzić indywidualną lekcję próbną.

Opcja 2

Kandydaci GrowPapa

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz i pobierz broszurę informacyjną z danymi na temat Akademii.

Dlaczego warto zostać Partnerem?

W ramach współpracy otrzymujesz:

Dostępne opcje współpracy:

Opinie kandydatów

Zdobądź dostęp do bazy absolwentów Akademii

Zacznij tutaj

Zostań Partnerem

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby zarejestrować Twoją firmę jako Partnera i umożliwić rekrutację absolwentów Akademii.