kurs online

Podnieś skuteczność cold calli i umawiaj więcej spotkań sprzedażowych z klientami

Cold call działa REWELACYJNIE, jeśli wiesz co robisz! Przestań improwizować i zacznij stosować sprawdzone techniki, dzięki którym będziesz przygotowany na 80% sytuacji z klientami.

Zobacz krótkie video

Dlaczego Twój cold call nie działa tak, jak chcesz?

Jeśli kolejny telefon budzi w Tobie stres, a po odłożeniu słuchawki czujesz tylko frustrację, to pewnie popełniasz jeden (lub więcej) z tych błędów:

Nie rozmawiasz z odpowiednimi osobami

Możesz wykonać nawet 10 tysięcy telefonów, ale nie sprzedasz nic, jeśli dzwonisz do nieodpowiednich osób. Jak często zadajesz sobie pytania: czy ta osoba/firma faktycznie POTRZEBUJE mojej oferty? I jak dostać się do osoby DECYZYJNEJ?

Brzmisz jak sprzedawca

Jesteś w stanie wyczuć sprzedawcę po pierwszych słowach. Twoi klienci również i oni też tego nie lubią. W takim razie dlaczego zaczynasz rozmowę jak sprzedawca, prowadzisz jak sprzedawca i kończysz jak sprzedawca? A potem dziwisz się, że nic nie sprzedajesz?

Improwizujesz

Talent i umiejętności są przydatne, ale wiesz, co jest jeszcze lepsze? Bycie przygotowanym na wszystko. W tym pomagają skrypty i metody. Prawda jest taka, że 80% sytuacji z klientami jest powtarzalne, co oznacza, że zawsze możesz mieć przygotowaną doskonałą odpowiedź zamiast improwizować.

Tylko efekty sprawią, że na nowo polubisz cold call

Wyobraź sobie, że wybierasz numer i z podekscytowaniem czekasz na “halo?”. Rozpoczynasz rozmowę i zamiast “nie, nie, dziękuję, nie jestem zainteresowany”, słyszysz w słuchawce zainteresowanie. Tam, gdzie do tej pory był tylko stres i odrzucenie, teraz pojawiają się ciekawe rozmowy i rozwiązywanie problemów. Średnia długość telefonu wydłuża się z kilkunastu sekund do kilku minut. Umawiasz znacznie więcej spotkań sprzedażowych z klientami, którzy czują, że mogą potrzebować Twojej pomocy. Twoja praca zmieniła się nie do poznania, i na nowo polubiłeś zimne telefony.

A wszystko dlatego, że dziś podjąłeś decyzję.

Nazywam się Kacper Kostrzewa i dam Ci techniki, którymi wyskalowałem firmę z 20 do 500 tys. miesięcznych przychodów

Obecnie pracuję jako Chief Revenue Officer w Scanye oraz Moniti.app.

Zajmuję się skalowaniem sprzedaży w firmach odpowiadając za marketing, sprzedaż oraz obsługę klienta. Swoje doświadczenie zbierałem w branży FMCG (Pepsi), nieruchomości (Metrohouse, Dolcan) oraz IT (Eurocert, Conversion, Scanye).

Jestem praktykiem, nie trenerem sprzedaży – na co dzień wykorzystuję to czego nauczam.

W Scanye udało mi się osiągnąć 25x wzrost przychodów firmy w 2,5 roku w oparciu o sprzedaż telefoniczną, dzięki czemu firma znalazła się w prestiżowym rankingu 50 najszybciej rosnących spółek technologicznych w Europie wg. Deloitte.

Sprzedaż Outbound – Umawiaj Więcej Spotkań

Umawiaj spotkania sprzedażowe powtarzalnie w 5 krokach

W tym kursie pokażę Ci, jak zamienić Twoje cold calle w maszynkę do robienia pieniędzy

Krok 1

Mocna baza - jak docierać do klientów

Dowiesz się, jak szukać klientów, którzy mają największą szansę na sprzedaż. Powiem Ci również, jak przebić się przez sekretariat lub innego gatekeepera.

Krok 2

Pierwsze słowa - jak sprawić, by się nie rozłączali

Pokażę Ci kilka technik otwierania rozmowy tak, aby nie brzmieć jak sprzedawca. Dowiesz się, co sprawia, że klienci chętnie słuchają tego, co masz do powiedzenia.

Krok 3

Schemat rozmowy - jak zainteresować swoją ofertą

Poznasz prawdziwy cel cold calla i zrozumiesz, dlaczego tak wielu sprzedawców nie osiąga efektów. Dostaniesz konkretny przepis na rozmowę, która wzbudza zainteresowanie.

Krok 4

Domknięcie klienta - jak umawiać więcej spotkań

Nauczysz się sprawnie przechodzić do finalizacji rozmowy, czyli domknięcia. Dzięki temu będziesz z łatwością umawiać więcej spotkań sprzedażowych.

Krok 5

Neutralizacja obiekcji - jak być przygotowanym na wszystko

Na pewno po drodze trafisz na obiekcje, to normalne. Udowodnię Ci, że 80% z nich da się przewidzieć i przygotować się na nie. Na resztę – dam Ci konkretną metodę.

BONUS

Cold mail - jak umawiać spotkania bez telefonu

Pokażę Ci, jak używam maila, by wspierać telefony lub jako kompletnie osobny kanał pozyskiwania zainteresowanych potencjalnych klientów.

Metoda przetestowana na dziesiątkach tysięcy cold calli

Otrzymasz sprawdzone skrypty i techniki, które wyskalowały Scanye do 18. w rankingu Delloite najszybciej rosnących firm w naszym regionie Europy. To wiedza oparta o tysiące cold calli, które sam wykonałem i wzbogacona o doświadczenie całego zespołu sprzedażowego.

Zobacz, jak inni oceniają ten kurs

Nie musisz mi ufać, wystarczy, że spojrzysz, co mówią inni

Ten kurs JEST dla Ciebie, jeśli …

Ten kurs NIE JEST dla Ciebie, jeśli …

Sprzedaż Outbound – Umawiaj Więcej Spotkań

Zacznij sprzedawać więcej

Zapisz się na kurs i zobacz efekty błyskawicznie

Zapisz się teraz

Co otrzymasz:

996 PLN

Gratulacje!

Zacznijmy od maila ...